Kurumsal Kaligrafi Kursu

Çalışanların performansını ve motivasyonunu artırmak amacı ile belirli aralıklarla insan kaynakları çalışanları ya da ilgili kurumların etkinlik grupları tarafından çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır. Bu tür etkinliklerin ilk başında gelenleri, bütün ekip çalışanları ile birlikte yemek planlaması, sinema, tiyatro ya da ofisten uzaklaşmak adına gidilen bir doğa gezisi… Bu tür organizasyonların, personelin iş performansına ve şirkete olan bağlarını artırmakta olan yönü kanıksanamaz. Yoğun iş temposu içerisinde hizmet veren personel için bu tür organizasyonlar son derece önemli. Aynı zamanda, ofis elemanların bireysel gelişimlerini daha da artıracak ve yeni bir bakış açısı kazandıracak kurs ya da workshop gibi etkinlikler de son zamanlar da, şirketlerin etkinlik takvimine eklenmektedir. Kurumsal kaligrafi kursu, güzel yazmayı seven ya da el yazısını geliştirmek isteyen personel için çok yararlı ve hedef bir etkinlik olacaktır. Kaligrafi kursuna katılım göstermiş ve başarı ile tamamlamış olan bir kursiyer, çok hızlı bir şekilde bunu çevresine imzasıyla, yazıya olan görsel bakış açısıyla ya da en basitinden günlük yaşamda almış olduğu ufak bir not parçasından yansıtacaktır. Ofis çalışanlarına kazandırmış olduğu olumlu yönlerinden dolayı, bir çok kurumsal şirket tarafından kaligrafi kursu tercih edilmektedir. Güzel yazı sanatı ya da herhangi bir sanat dalında kendini geliştirmek, bireye öz güven ve tecrübe kazandırmaktadır.
kurumsal kaligrafi kursu kurumsal kaligrafi egitimiKurumsal kaligrafi kursumuz, kursiyerlerin iyi bir şekilde verim alabilmesi açısından en az 3 aylık bir program hazırlanmalıdır. Temel kaligrafi eğitiminin ardından, katılımcılara farklı yazı şekilleri yanında güzel yazı sanatını icra ederken kullanılan değişik kalem ve malzemeler tanıtılmaktadır. Kursun ilerleyen zamanlarında, belirli bir seviyeye gelmiş ve kendi başına yazı anlamında tasarımlar ortaya koyan kursiyerler ile birlikte farklı uygulamalara geçilmektedir. Çünkü, kursumuza katılan ve ufakta olsa kaligrafi dünyasına girmiş olan bir kişi yurt dışında ve ülkemizde kullanılan farklı tekniklere yönelmek istemektedir. Bu yüzden, kurs süresi boyunca kişilerin ilerlemek istedikleri kaligrafi çeşidi hakkında yol gösterici destek sağlamaktadır.

kaligrafi sanati Kadıköy Kaligrafi Merkezi olarak, NETAŞ için hazırlamış olduğumuz kursumuzdan bir kare. Kursiyerlerimizin ilk dersleri için bütün hazırlıklar yapıldı ve malzemeleri masalarına tek tek dizildi. Kaligrafi sanatına yeni başlayacak olanlar için temin edilecek ürünlerin listesi kurumumuz tarafından verilmektedir. Katılım gösteren kursiyerler malzemelerin satın alınmasını dilerlerse kendileri ya da bizim tarafımızdan kurs başlamadan önce temin edebilirler.

guzel yazı kursu

Resimler
  • kurumsal-kaligrafi-kursu-2
  • kurumsal-kaligrafi-egitimi-2
  • guzel-yazi-kursu-2
  • guzel-yazi-kursu
  • kurumsal-kaligrafi-kursu
  • kaligrafi-sanati

Related Post

Yorumunuzu yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.