KADIKÖY KALİGRAFİ ve HAT MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ..


KaligrafiHat.com kimdir?


Kaligrafi Merkezi günümüz el sanatlarını yakından takip edep ve bu sanatlarla ilgili en güncel sanat eserlerini ihtiyaç ve talepler doğrultusunda siz değerli müşterilerine sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Profesyonel olarak kaligrafik özel çalışmalar, davetiye yazımı, sertifika yazımı, masa kartı yazımı, katılım belgesi yazımı, özel davetleriniz için hattat temini, organizasyonlarınızda hattat yazısı, kişiye ve gruplara yönelik kaligrafi eğitimi, talep ettiğiniz farklı materyaller üzerine size ve firmanıza özel sanatsal çalışmalar hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

Bünyamin KINACI

Kendisini ispatlamış kaligrafları ile günlük 1000 adet davetiye yazısı, sertifika yazısı ve masa kartı yazısı hazırlayan Kadıköy Kaligrafi Merkezi, günde 500 adet tabak yazımı ile de bu konuda iddiasını yaptıkları işlerle kendisini kanıtlamıştır. Her geçen gün ekibine profesyonel kaligraflar yetiştiren merkezimiz Kadıköy Sanatkarlar Sokağı’nda hizmet vermektedir.

Kalemin Efendileri Kimlerdir?

Kalem ve mürekkebin hünerli ellerde dansına, kaligrafihat.com ile şahit olun. Sizin hayal edin, biz yazalım..

Günümüz el sanatlarını yakından takip edip, bu sanatlarla ilgili en güncel sanat eserlerini siz müşterilerine sunmayı hedefleyen Kadıköy Kaligrafi Merkezi 2010 yılında kurulmuştur. Kaligraf Bünyamin KINACI, Mehtap KOCAAĞA tarafından kısa bir sürede yaptığı çalışmalar ile kendisini kanıtlamıştır.

Mutlu Müşterilerimizin YorumlarıReferanslarımız

Davetiye ve özel siparişlerinde bizlere güvenen müşterilemizden bazıları..