Düğün Davetiyelerine isim Nasıl Yazılır?

Davetiye üzerine isim yazımı, hizmeti veren Kadıköy Kaligrafi Merkezi bu güne kadar bir çok davetiye üzerinde sanatını ifşa etmiştir. Düğünler yaşamın en özel günleri arasında tüm ihtişamı ve kalplerde yarattığı hissiyatı ile her daim bir adım öndedir. Çiftlerin yaşamlarını sonsuza kadar birleştirdiklerinin resmi bir temsili olan düğünlerde her detayın ayrı ayrı önemi vardır. En ince düşüncelerle hazırlanan düğün organizasyonlarının her detayında aşkın yanı sıra çiftin kendi özel birlikteliklerinin tüm güzellikleri barınır. Her çiftin yaşamlarında sadece bir gün yaşayabileceği özelliğine sahip olması ve hissedilen heyecan, aşk ve mutluluk duygularının mühürlenmesini sağlayan düğünlerin organizasyonu için düğün günü almak ve düğün mekanını belirlemek en büyük ilk adımlarını atılmasını sağlar. Düğün hazırlıklarında en önemli noktalardan birisi de dostlardır. Düğününüzde dostlarınızı onurlandırmak ve unutulmadıklarını gösterebilmek için mutlaka özel bir davette bulunmanız gerekir. Dostlarınızı, arkadaşlarınızı, çalışma arkadaşlarınızı, ailenizi ve çevrenizde sevdiğiniz diğer herkesi düğününüz davet edebilmeniz için özel bir davetiye belirlemelisiniz. Her düğün hazırlığında davetiye seçimi zengin çeşitliliği ve farklı fikirlerin etkisiyle karara varmak oldukça zorlu olabilir. Farklı fikirlerin ve davetiyelerin öne çıktığı bu süreç kararsızlıklar dolayısıyla uzar.

Kaligrafi davetiye yazimi

Ancak çeşitli fikirler değerlendirildikten sonra çiftler kendi düğünleri için en uygun olan davetiye seçer ve davetiye üzerine isim yazma işlemi başlamış olur. Bu kadar özenli şekilde seçilen davetiyelerin davetlilere gönderilmesinde zarf kullanılır ki bu zarflarında en az davetiye kadar özel olması hem düğününüzden paha biçilemez bir anı hem de önemli bir onur kaynağı olma yönünden önem taşıdığından davetiyelerin zarfının da özel olması gerekir. Davetiyeler kadar zarflarının da özel olmasını üzerine sevdiklerinizin ismini sıradan bir yazım tarzı ile yazmak ya da etiket gibi ürünler kullanmak yerine özel bir yazım ile çok daha değerli bir hale getirebilirsiniz. Özenle seçtiğiniz davetiye üzerine isim yazımı işlemi kaligrafi ile yazdırarak, değerli konuklarınıza verdiğini önem ve değeri en farklı biçimde gösterebilirsiniz. Hayatınızın en anlamlı günlerinde yanınızda olmasını istediğiniz sevdiklerinize göndereceğiniz davetiyelerin zarflarında isimlerini kaligrafinin muhteşem ve kusursuz biçimini kullanarak yazdırmanız verdiğiniz değeri daha özel şekilde gösterebilirsiniz.

Kaligrafi ile elle yazılan davetiye zarfları dışında masa kartları, tören programları ve çok aha fazlası yaşamınızda ayrı bir önemi bulunan kişileri en anlamlı gününüzde büyük bir zarafet içerisine dahil edebilir ve özel hissettirebilirsiniz. İnsanoğlunun yüzyıllardır birbirleriyle olan iletişimlerindeki görsel sanatların en önemli yapı taşlarından bir parça olan kaligrafi ile hazırlayacağınız davetiyeleriniz sevdiklerinizi mutlu edecektir. Profesyonel ve uzman düzeyinde kaligrafi uygulamaları gerçekleştirilerek, davetiyelerinizde çok daha özel bir görsellik yaratabilmenize yardımcı oluyoruz.

Yazı modellerimizi görmek için tıklayınız

Davetiye seçimleri esnasında davetlilerin isimlerini zarf üzerine hat yazısı ile yazdırmayı tercih etmek, yazı görselliğine uygun niteliklerde seçimler yapılmasını gerektiriyor. Davetiye yazımı açısından uygunluk gösteren ve kaligrafinin etkileyici görselliğini kaldırabilecek yaldızlı gri, altın, bordo ve mavi gibi öne çıkan tonlarda renkli fantezi seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Usta kaligrafi biçimindeki davetiye yazımında görsel yönden etkileyiciliğin arttırılması ve kaligrafi görselliğinin uygun bir davetiye görseli meydana getirebilmesi yönünden davetiye seçimindeki bu renk tonları önemli bir rol üstlenir. Kaligrafi biçimindeki davetiye yazımının görsel etkileyiciliğinin daha fazla öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece çiftlerin yaşamlarınız birleştirdikleri düğünlerde değil yaşamın pek çok önemli noktasında kaligrafi biçimi yazımın görsel etkileyiciliğinden faydalanabilmek mümkündür. Özel anlamı bulunan günlerin anlamına uygun bir etkileyiciliğe ulaşabilmesinde her detayın önemi fazlasıyla öne çıksa da davetiye ve masa notları gibi unsurlarda yazımın kaligrafi biçiminde gerçekleştirilmesiyle birlikte daha özel ve daha etkileyici bir görsellik yaratılabileceği gibi aynı zamanda da bu özel organizasyonlarda konukların kendilerini daha özel hissetmeleri sağlanabilir.

Kişiye Özel Davetiye Yazımı


Bu unutulmaz günde mutluluğunuzu paylaşmak istediğiniz dostlarınızı kaligrafi ile onurlandırın, sevdiklerinize özel davetiye yazdırın.

Düğün her çiftin ömründe bir kez yaşayacağı en önemli özel gün… Bu unutulmaz günde mutluluğunuzu paylaşmak istediğiniz dostlarınızı kaligrafi ile onurlandırın, sevdiklerinize özel davetiye yazdırın. Unutmayın dostlarınız ilk olarak davetiyenizi görecektir.
Siz de davetiye üstü yazılarınızın daha estetik ve kişiye özel olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kadıköy Kaligrafi Merkezi….

Bünyamin KINACI

Siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda işinde uzman kaligrafi ekibi ile 7/24 hizmet vermektedir.
Davetiye zarflarınız üzerine istediğiniz bütün renkler uygulanabilmektedir. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen renklerimiz; Siyah renkli yazılar, altın yaldızlı yazılar ve gümüş yaldız yazılardır. Günlük 1000 adet davetiye yazımı sizin için yeterli midir?

Referans Çalışmalarımız

Kurumsal Portföyümüz

....

....


Kadıköy Kaligrafi Merkezi

  • Bahariye Caddesi Ali Suavi Sokak
    Sanatkarlar Sokağı No:6/A
    Kadıköy / İstanbul
    Mehtap KOCAAĞA: 0538 940 7736
    Bünyamin KINACI: 0541 309 3902

1,267,784Tane Davetiye Yazdık

476Adet Masa Kartı Yazdık

4,217Müşterimizi Memnun ettik.

4,018Adet Kalem Harcadık