Davetiye üzerine isim nasıl yazılır?

Gün geçtikçe daha gösterişli bir hal alan düğün ya da nişan gibi değer verdiğimiz kişileri birbiriyle buluşturan organizasyonlarımızdan, konuklarımıza güzel sözlerimizi taşıyan davetiyelerimiz de payını aldı. Şuan geldiğimiz noktada, davetiye modelleri birbirleri ile yarışır seviyede. Sonsuz renk çeşidine sahip olan davetiye ve zarflar, profesyonel ellerde ve birbirinden farklı kağıtlar kullanılarak şekilleniyor ve organizasyon sahibinin beğenisine sunuluyor. Kimisi karton üzerine basılmış, kimisi de görenleri hayrete düşürecek şekilde yaratıcı dizayn edilmiş. Karar vermek zor olsa da, binlerce davetiye örneği arasından bir tanesini seçtiniz, şimdi konuklarınız biraz daha özel hissettirme zamanı. Bunu başarmak için sormanız gereken doğru soru, davetiye üzerine isim nasıl yazılır?

Davetiyelerinizin üzerine davetlilerin isim ve soyadlarını yazmak aslında düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir. Kullandığınız kağıdın yüzeyine, uygun bir kaligrafi kalemi bulamamanız halinde, sonuç hüsran ile sonuçlanabilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında, maalesef davetiyemiz kullanılmaz hale gelecektir. Bir diğer başarısız senaryoda, yazının özensiz ve istediğiniz kalitede olmaması olabilir. Sizde biliyorsunuz ki, konuklarınızın davetiyenizi aldığında ilk bakacağı yer, zarf üzerine isminin nasıl yazıldığına bakmak olacaktır.

davetiye-uzerine-isim-yazma

Davetiye üzerine isim yazmak için, profesyonel anlamda kendini geliştirmiş ve zamanında teslimat yapan kaligrafi sanatçıları bulunmaktadır. Bu kişiler, bin bir zorluklar ile seçmiş olduğunuz davetiyenin zeminine, özel bir tasarım ve estetik güzel yazı modeli ile konukların adlarını yazmaktadır.

davetiye-uzerine-guzel-yazi-isim-yazimi

Zarlarını ellerine alan davetlileriniz, kaligrafi ile yazılmış adlarını gördüklerinde kendilerini özel hissedecek ve üzerinde ismi bulanan bu sanat eserini baş köşesine koyacaktır. Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da, matbaalar her türlü kalitede baskı yapabilme kapasitesine sahip olsalar da, sevdiğiniz bir insana güzel bir el yazısı ile hediye sunmak, her zaman farklı bir etki bırakacaktır. Çünkü el sanatlarımız hala değerli ve bu tür programlarınız da kaligrafi sanatını, dekorasyon ya da makalemizin ana başlığı davetli isimi yazımı gibi bir konuda kullanmak, sizin için bir artı olacaktır.

Resimler
  • davetiye-uzerine-guzel-yazi-isim-yazimi
  • davetiye-uzerine-isim-yazma

Related Post

Yorumunuzu yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.